wtorek, 1 kwietnia 2014

WYNIKI KONKURSU URODZINOWEGO!!!

Dzień dobry wszystkim!

Pragnę bardzo podziękować uczestnikom konkursu urodzinowego, za wspaniałe odpowiedzi, których udzielili. Wezmę sobie wasze słowa do serca i mam nadzieję, że mój blog będzie dzięki temu spełniał oczekiwania większej ilości czytelników. 

Niestety... Z wszystkich odpowiedzi musiałam wybrać tylko jedną, która spodobała mi się najbardziej. Było ciężko, ale wyłoniłam zwycięzcę. Jest nim (a raczej nią):za odpowiedź:
"Po blogach książkowych oczekuję ciekawych recenzji - takich, by nawet wtedy, gdy sama książka mnie nie zainteresuje, to żeby mimo wszystko, przeczytana recenzja coś mi dała - chociażby uśmiech, refleksję, może garść informacji na jakiś temat. Lubię gdy bloger ma swój styl i w jego tekstach jest dużo jego charakteru, przemyśleń, dygresji. Lubię dyskutować i gdy posty są solidnie przygotowane - jakoś ciekawie skomponowane, z pomysłem, gdy oprócz streszczenia fabuły książki zawierają informacje o autorze, gatunku. Choć, co oczywiste, przede wszystkim oczekuję informacji o wyjątkowych książkach, o których wcześniej nie słyszałam :) Odpowiada mi również, gdy wpisy na blogu nie pojawiają się zbyt często - a to dlatego, że z braku czasu, niezbyt często mogę przebywać w sieci i czytać moje ulubione blogi, a tak to mniej bym traciła :D"


Serdecznie gratuluje i czekam na odpowiedź na e-mail, który do Ciebie wysłałam :)

12 komentarzy:

 1. Gratuluję zwyciężczyni! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję serdecznie! :) Muszę przyznać, że Twój konkurs bardzo mi się spodobał, gdyż dał mi wiele do myślenia - czasami warto zastanowić się nad tym czego oczekuje się po odwiedzanych blogach, a tym samym jak powinno się prowadzić swój własny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję :)) A co do kremu, to ja go dostałam z jakimś czasopismem, i widziałam, że jest tylko w sklepach internetowych ;/

  OdpowiedzUsuń
 4. Przyłączam się do gratulacji :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję (i zazdroszczę)!!! :)

  shelf-of-books.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze, również te negatywne - często dają do myślenia :)
Spam usuwam. Podawanie adresu swojego bloga w każdym komentarzu nie jest fajne - szybciej zajrzę do Ciebie, jeżeli treść komentarza mnie zainteresuje/zaintryguje/pobudzi do refleksji, niż wtedy, gdy będziesz wklejał/wklejała linki :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...